Singuratate

Depresie

Postata de antonescua44 cu 12 ani in urma.

Ma simt singura , nu mai cu cine sa vorbesc . Simt ca am sa inebunesc , vorbesc singura eu si cu mine .. Un id , un nr de telefon . As vrea sa vorbesc cu cineva , care sa ma asculte , va rog simt ca am sa mor

Raspunsuri (9)

Psiholog Alina Oltean

acum 12 ani

Buna ziua
Mai jos ai datele mele: adresa de email, nr de telefon. Poti sa-mi scri cand doresti.
http://terapieonline.freewb.ro/

O zi buna

zahre

acum 12 ani

[email protected] ( poti vorbi cu mine)

pemu

acum 12 ani

[email protected]

Vera

acum 12 ani

Propune un subiect. De ce sa te simti asa de singura hodoronc tronc?
Ia o carte, citeste cu atentie ceva , pune-ti gindurile in miscare, fa ceva prin casa sau fa gimnastica, o plimbare , joaca ceva pe net si propune-ti sa cistigi.
Stii ceva ? Nimeni nu este singur. Fiecare il are pe D-zeu.
Miine e 8 martie- sa fii fericita pentru ca e primavara si tu esti la virsta primavarii !
Astept sa imi raspunzi la aceste rinduri.

antonescua44

acum 12 ani

In subiectul de mai jos am spus am spus pe cat de scurt despre mine : //sfatulmedicului.ro/comunitate/depresia-tristetea-patologica/viata-mea_38390

Vera

acum 12 ani

Mai important decit bretonul, machiajul, aspectul exterior care poate fi mai usor ajustat este sa iti formezi propria personalitate, care sa te ajute sa ai incredere in farmecul tau personal unic. Ce bine ca suntem frumosi toti dar in mod diferit! Altfel ar fi o plictiseala...
Fruntea sus, privirea inainte si dezvolta-ti calitatile care solicita creierul, formeaza-ti caracterul si bazeaza-te pe el! Celelalte vin pe acest fagas.
Daca intri intr-o incapere plina de oameni si vei crede despre tine ca esti stingace asa te vor percepe si ceilalti; daca vei gindi ca esti echilibrata, ca te vei acomoda anturajului, ar fi foarte posibil sa reusesti.
De fapt nimeni nu este sigur din start, toti facem un pic echilibristica. Pa .

Bogdan

acum 12 ani

[email protected] ! iti doresc numai bine pupici

atena

acum 8 ani

Si eu ma simt singura

MembruMobileApp1484128597

acum 7 ani

Si eu ma simt foarte singur si trist :( [email protected]