simt ca o iau razna !!

Depresie

Postata de alee20 cu 11 ani in urma.

buna ziua !! sunt cu iubitul meu de 2 ani si ceva , ne iubim enorm de tare .am fost certati un timp in care am cunoscut un *nenorocit de om * care nu am avut nimic cu el . Initial el s aindragostit de mine, isi facea planuri cu mine cand stia ca eu sunt mai mica ca el si stia ca nu vreau ce vrea si el si asa mai d eparte .era constient de consecinte si de chestiile care le am vorbit !! am rupt legatura cu el de * prietenie * sa spunem asa , si eu m am intors la iubirea mea de care nu vreau sa mai stau departe niciodata . ideea este ca el probabil a afalat si are numarul meu si de fiecare data cand se trezeste el imi trimite mesaje , apoi ma lasa cateva zile apoi iara da si tot asa ! l am amenintat cu politia, ca il dau in judecata , mi a luat niste cadouri si a trebuit sa le dau inapoi doar pentru simplu fapt sa termin o data si sa ma lase linistita ca nu am nevoie de nimic de la nimeni . am crezut ca sa potolit dar nu . Mereu imi da mesaje ,l am sunat am vb frumos sa ma lase in pace nimic. l am injurat , nimic. l am amenintat, nimic . ii vb urat oentru ca unui om ca el nu merita nimic din partea nimanui , e psihopat am impresia , are probleme la cap , i am spus sa ma lase in pace si cu frumosu si cu uratu si tot nu ma lasa in pace !! nu intelege . care ar fi modalitatea sa scap de nebun , ca simt ca o iau razna .

Raspunsuri (3)

Carmen

acum 11 ani

si de ce nu-ti schimbi nr? ce astepti?

Marcella

acum 11 ani

Daca tipul nu intelege nici intr-un mod schimbati numarul de telefon ,inventind un motiv la cei care iti stieau numarul .

curs homeopatie pentru incepatori

acum 11 ani

http://s*****a/t2564-curs-homeopatie#8397