seroxat

Depresie

Postata de Aura010179 cu 12 ani in urma.

ce metode de contraceptie pot fi folosite in timpul tratamentului cu seroxat?

Raspunsuri (1)

vio

acum 11 ani

Cred ca ai vrut sa spui SEROCSAT.Daca nu e specificat in prospect ceva legat de acest lucru inseamna ca poti folosi metoda contraceptiva pe care o foloseai inainte.Totusi nu e bn sa amesteci prea multe chimicale.Producatorii de medicamenta se gindesc ei la aproape toate efectele adverse dar nu poti sti.Daca "omul" nu supoarta prezervativele sa astepte pina cind o poate face fara.