Raspuns pentru cine doreste

Depresie

Postata de angelmarc999 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, eu am suferit multi ani de atacuri de panica , anxietate cu toate simptomele posibile., de tot felul de dureri sufletesti, (lipsa bani, somaj , discutii contrare , neintelegeri) asa ca tot omul.Am gasit pe un site specific o postare , in care cineva descria o terapie .Am apelat si eu la aceasta terapie .Toata terapia a durat o luna si am facut-o energetic prin telefon iar multe metode le-am primit pe email.Aceste metode usoare m-au ajutat sa elimin cauzele , m-am echilibrat fizic pshihic , mental si de 2 ani nu mai stiu ce este aia anxietate sau atac.de panica.Totul fara medicamente..Am inteles , ca terapia asta se aplica pentru mai multe probleme, 9am aplicat si eu) folosind metode din fizica cuantica .Nu pot descrie aici ce am lucrat o luna Daca doriti sa scapati si dv de starile , simptomele de anxietate, alte chestii de astea sufletesti , frici , anxietate , depresie nu boli fizice -gen ficat , stomac , puteti sa-mi scrieti pe mes la ;angelmarc999, dar doar dca vreti sa faceti terapia si va rog nu imi cereti sa scriu 30 minute la fiecare,mai multe amanunte le primeste fiecare in functie de problema la terapie daca vrea sa o faca .Eu va doresc sanatate

Raspunsuri (3)

eugenia

acum 10 ani

Am uitat sa-ti spun ca rezultatul de la RMN trebuie interpretat neaparat de specialist, nu de medicul de familie, un neurolog sau neurochirurg. Nu mai trage de timp. Am tot respectul pt. un medic adevarat, dar crede-ma ca nu-s toti la fel. Bafta!

Utilizator11618514226

acum 3 ani

Eu as dori dacă se poate sa ma ajutati ce terapie faceți s au acti facut.Multumesc

MembruMobileApp1493316375

acum 2 ani

si eu vreu sa fac terapiea eu sufar de 25 de ani nu stiu unde sa mai merg