Poate cineva sa ma ajute, va rog?

Depresie

Postata de does.t_matter cu 12 ani in urma.

Sunt o persoana ajunsa in pragul disperarii... Am nevoie de cateva sfaturi... As dori sa vb cu un psiholog... Poate sa ma ajute cineva?

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

daca doriti sa comunicati strict cu un psiholog, urmand acest link puteti gasi si contacta psihologii acestui forum: //sfatulmedicului.ro/comunitate/depresia-tristetea-patologica_262/membri
sau puteti sa ne scrieti aici despre problema dumneavoastra.

va urez o seara buna

Psih. Ioana Panculescu

acum 12 ani

Buna seara .imi poti scrie pe email