Par pubian.

Depresie

Postata de Ionica2014 cu 9 ani in urma.

Salutare! E rusine daca un om are par pubian? Argumentati, va rog. Va multumesc!

Raspunsuri (5)

FreeStyle11

acum 9 ani

De ce sa fie rusine?Orice barbat dupa 12 ani are par pubian.E normal asa ceva, nu inteleg de ce intrebi asta...

Carmen

acum 9 ani

Cred ca intreaba daca ar trebui sa se epileze sau nu. Depinde, nici sa se faca padure nu e frumos.

FreeStyle11

acum 9 ani

Atunci sa se epileze, mai ales daca are prietena.

Costin

acum 8 ani

Epilarea totala la barbati?: O tampenie adoptata, cu exceptii bineinteles, de catre acei mai "lenesi", care ajung mai rar pe la dush...
Nu spune nimeni sa lasi "tufis" acolo, dar cred ca tunsul cu masina e de ajuns la un barbat care nu vrea sa arate ca o morsa epilata...

Costin

acum 8 ani

Big Like! O mare tampenie adoptata de catre tineri prin metoda "turma" :)