Oare cum pot fi si eu lafel ca toată lumea?

Depresie

Postata de Deni cu un an in urma.

Viața mea este un iad îmi doresc sa mor sa nu mai trăiesc sigurul lucru care ma oprește este ca am un baiestel de 2 ani care nu ma lasă sifletul sa îl las singur pe lume dar in același timp nu îmi mai doresc sa trăiesc nu stau cu el îl creste bunica căci u trebuie sa muncesc și nu am nici o bucurie doar când îl sun video și îl văd atât îmi doresc. CA DUMNEZEU SA ADUCĂ PACE ȘI LINISTE LA OAMENI ȘI SA NU ÎMI MAI FIE TEAMA ZILNIC și îmi lipsesc bunici care m-au crescut foarte mult ei sunt mama și tata pentru mine și nu ii mai am eu ma simt singura pe lume

Raspunsuri (1)

Cosmin37

acum un an

Nu esti singura pe lume si nici singura in situatia asta. Gandeste pozitiv, ai un copil de crescut!
Daca esti depresiva , consulta un psihiatru, sunt tratamente.
Ps. Ma confrunt cu situatie asemanatoare.