Nu stiu ce sa mai fac su concubina mea este foarte nervoasa

Depresie

Postata de Martines cu 10 ani in urma.

Buna ziua numele meu este marian sunt intr-o relatie de aproape 5ani am avut impreuna o afacere si am decis sa ma retag acum un an jumatate ca nu mai faceam fata pe criza aceasta cu toate ca nu afost chiar roz nici pana in momentul acela dar de atunci totul a luato razna .mai exact :conbubina mea are o stare de nervi iesita din comun se enerveaza pe mine fara motive intemeiate incerc sa comunic cu ea dar nu coopereaza o tine langa cu un subiect oare care daca indraznesc sa ii spun ceva interpreteaza numai ce ii convine sa pota crea o ceata mai mare Mai nou de cateva lui ma goneste din casa si ma ameninta cu politia ca o bat sau ca o injur dar eu nu fac alt ceva decat sa stau so ascult si uneori cand vad ca exagereaza ma iau cu ea la cearta si ii intorc cuvintele nu vreu sa renut la relatia asta din cauza stresului si a depresiei sale fiindca este o fata minunata desteapta fosta profesoara de biologie si acum ar vrea sa se intoarca in invatamant spunetimi va rog cum so ajut sa scape de aceste stari de nervi va implor o iubesc foarte mult si nu ma crede deloc are impresia ca tot timpul este mintita si nu numai de mine ci si de retu cunostintelor

va multumesc anticipat

Raspunsuri (5)

Mihaela

acum 10 ani

si eu am probleme cu nervii.. nimic nu imi convine si ma razbun pe persoanele dragi. Sunt constienta de gravitatea acestei situatii, am fost si la un psiholog sa stau de vb si in prezent ma simt mai bine. iti recomand acest supliment
http://www. ekilibrium. ro/articol/Produse/Anti_Stres/5-HTP-411.html

Martines

acum 10 ani

Multumesc din suflet dar nu o pot convinge sa meaga spune ca nu are nimic si ca eu sunt vinovat de toare

Angi

acum 10 ani

Si eu as face istericale daca iubitul meu m-ar numi ''''concubina mea''''.

Martines

acum 10 ani

cuvantul ,,,concubina,,, este folosit atunci cand traiesti cu o persoana in aceasi locuinta fara a fi casatorin dasta lam folosi in rest ea este iubita mea

Angi

acum 10 ani

Si eu as face istericale daca iubitul meu m-ar numi ''''concubina mea''''.