nu poate deschide pleoapele?

Depresie Psihoza depresiva Distimia Depresie majora Depresie postnatala Tulburari afective sezoniere Disfunctie sexuala indusa de SSRI
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21545978309 cu 5 ani in urma.

Buna seara.Am un baiat de 29 ani si de 4 ani a facut un tratament pentru schizofrenie paranoida cu risperidona .De un an si jumatate face rispolept costa 50ml injectabil. in urma acestui tratament nu si mai poate tine deschise pleoapele.La recomandarea psihiatrului s-a schimbat tratamentul cu xeplion si ia Romparkin dar...fara rezultat.Imi puteti da vreun sfat.Multumesc

Raspunsuri (2)

Utilizator21545978309

acum 5 ani

Buna ziua.Adresa mea de mail este confort_siguranta@ adresa_web_filtrata .Ma numesc Radeanu Cristina si santt mama baiatului in cauza...Andrei Pentru ca nu mai putea deschide pleoapele i s a recomandat romparkin...dar vad ca fara rezultat

acum 5 ani

Buna ziua,

din pacate site-ul cenzureaza adresele de mail. va rog sa imi trimiteti adresa dumneavoastra de mail la office@ adresa_web_filtrata (office @ siguranta pacientului . ro - fara spatii intre cuvinte) pentru a putea lua legatura referitor la medicamentul Romparkin.