mincarime in zona intima ?

Depresie

Postata de Utilizator21550351711 cu 5 ani in urma.

de ceva vreme ma tot minca si ma scarpinam de incepea sa ma usture locul , acum de putin timp am inceput sa vad cum se provoaca aceast mincarime , si e mai exact : atunci cind imi e foarte cald in acel loc sunt mereu umed si miroase , iar cind sunt uscat in acel loc se usuca pielea , mai esact se face ca o scoarta si incepe sa crape si sa ma manince ingrozitor. imi puteti da un raspuns cum asi putea scapa de acest cosmar , nu pot acuza vrio femeie deoarece eu nu obisnuiesc sa ma bag in seama cu femei usiore , stiu ca e pline de boli ne asteptate , desi sunt sofer nu mia placut nici o data acest tip de femei. imi iubesc fmilia pe care o am si nu iasi dezamagi nic macar o data. im puteti da un raspuns cum asi ilatura aceasta boala . va multumesc.imi puteti trimite raspunsul pe adresa de imeil [email protected]

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna seara, posibil sa fi facut candidoza (nu luata de la cineva, ci din cauza scaderii rezistentei organismului). Luati de la farmacie crema clotrimazol. Daca este candida, efectele vor aparea in cateva zile. Daca nu, mergeti la un medic venerolog.
Toate cele bune!