Ma ajuta si pe mine cineva?:((

Depresie

Postata de mariiii cu 11 ani in urma.

Am mai adresat o intrebare in urma cu aproximativ 17 ore in urma dar nu am primit nici''un raspuns:(
Sufar de anxietate si depresie..nu mai pot purta o conversatie cu nimeni deoarece cand incepe sa mi se vorbeasca imi tremura capul,mainile,ma sufoc,nu pot privi in ochi pe nimeni,am spasme ale capului...ma simt fara motivatie,evitata,am probleme in familie,am avut dezamagiri pe plan sentimental.Vad totul in negru si trecutul,si prezentul si viitorul..si am doar 19 ani..sunt agitata de mika,am suferit si unele traume.credeti ca trebuie sa consult un neurolog sau un psihiatru?va multumesc anticipat pentru raspuns

Raspunsuri (3)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna seara. Sunteti din Bucuresti? V-as putea ajuta cu niste sedinte de reflexoterapie de specialitate care va vor ajuta sa va linistiti din interior. Daca nu sunteti din Bucuresti, imi puteti scrie pe e-mail [email protected] sa vedem ce putem face. Numai bine si mult curaj.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un psihoterapeut.

mariiii

acum 11 ani

Va multumesc