ivryxsi rivrotil

Depresie

Postata de gianna25 cu 12 ani in urma.

recent am fost la medic si mis-a prescris ivryx si rivrotil,in urma cu cateva luni am avut atac de panica,primul din viata mea si m-a speriat foarte tare,plus anxietate,nu stiu daca sufar insa de depresie,am stari de nepasare mai mult de nici un chef de a face nimic,nici nu-mi vine sa ies din casa,n-am incredere in mine ma compar tot timpul cu cei din jur,iar de 3 ani n-am facut nimic am stat pur si simplu sa treaca zilele,imtrebarea mea este este posibi sa am toate aceste lucruri la un loc?si este potrivit acest tratament?

Raspunsuri (1)

Psih. Ulmeanu Lelia-Camelia

acum 12 ani

Buna ziua,

Din relatarea dvs, inteleg ca ati fost la medicul psihiatru, si in urma diagnosticului pus de d-lui ati urmat un tratament prescris!,..
Va sugerez, in paralel cu tratamentul medicamentos si tratamentul psihoterapeutic,...v-ar ajuta foarte mult in depasirea acestui moment, mai dificil in viata dvs.!
Apelati cu incredere la serviciile unui astfel de specialist!

Cu bine!