Intarzierea menstruatiei

Depresie

Postata de MaraPopescu00 cu 8 ani in urma.

Buna ziua ! In luna iulie eu si prietenul meu am avut un moment intim . Ideea este ca nu am mers pana la capat , deoarece mi-a fost frica, fiind virgina . ( mentionez ca a incercat sa patrunda in vagin , dar ma inlaturam inainte sa o faca ) . Dupa 2 zile mi-a venit ciclul ,dar intr-un mod ciudat . Acesta nu a iesit la suprafata numai dupa cateva zile . In luna august mi-a venit normal . In luna septembrie am suferit un deces in familie si am trecut prin multe momente proaste care au dus la stres . Ciclul meu este neregulat . Trebuia sa imi vina prin 28 septembrie , dar nu a venit nici pana azi . Acum problema mea este ca am abdomentul umflat , iar sanii ma dor . Este posibil sa fiu insarcinata sau sunt doar simptome ale mestruatiei , care probabil a intarziat ?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

ESTE BN SA MERGI LA UN CONTROL GINEGOLOGIC. DACA NU ATI AVUT CONTACT SEXUAL NU AI RAMAS INSARCINATA. ASTA DACA AI FOST PENETRATA, POTI RAMANE.