Iau tranxene, am o intrebare

Depresie

Postata de Don Andres cu 10 ani in urma.

intrebareIau tranxene fara sa stie nimeni pentru ca imi ascund o depresie de ceva timp, in 1-2 luni trebuie sa imi fac analize pentru scoala militara si sunt curios daca se vede in sange, sau mai exact unde se vede si daca m-ar putea afecta? sper doar sa nu mareasca valorile la analize specifice pentru consumul de droguri, sau mai stiu eu ce...

Raspunsuri (1)

Sari

acum 10 ani

Cel mai bine pt tine este sa iti rezolvi depresia, prin metode naturiste este foarte bine, dar si cu ajutorul unui psihoterapeut, caci altcumva risti din multe puncte de vedere.
Pt a-ti curata toxinele din corp, manca multe alimente verzi, crude, de la tarani, fa sport si caut sa ai o viata sociala echilibrata, cu multi prietenisi activitati in comun.
Untura de peste face minuni pt depresii.
Sanatate.