halucinatii?

Depresie

Postata de madalina mady cu 11 ani in urma.

Buna seara.de ceva timp am halucinatii,simt langa mine persoane care nu sunt,ma simt atinsa cand nu este nimeni langa mine etc.precizez ca iau tratament cu Lorazepam,Seuripin si Seroquel sub indrumarea medicului psihiatru.De curand am intrerupt tratamentul cu Topamax(medicul stie),medicament pe care l-am luat timp de 1 an.care este cauza?sunt ingrijorata ,nu consum alcool sau droguri.va multumesc

Raspunsuri (4)

psih Raluca Irimie

acum 11 ani

Ce diagnostic a stabilit medicul psihiatru, ac***a in vedere ca v-a prescris medicatie?

madalina mady

acum 11 ani

tulburare de personalitate dar nu mi-a zis de care.stiu ca are mai multe ramuri

madalina mady

acum 11 ani

TULBURARE DE PERSONALITATE.DAR NU STIU DE CARE,STIU CA ARE MAI MULTE RAMURI

nina

acum 10 ani

omega 3,vitamina c(1g/zi),niacina,magneB6