Grup de sustinere

Depresie

Postata de Psih. Claudia Popa cu 12 ani in urma.

Femei! Faptul ca sunteti indragostite v-a facut sa suferiti afectiv, mai devreme sau mai tarziu? Se formeaza acum un grup de sprijin pentru femeile ale caror relatii cu barbatii au fost pana acum dezastruoase. Daca doriti sa depasiti aceasta problema va invit sa faceti parte din grup. Pentru inscrieri si alte detalii sunati la nr. 0721.551.228 sau trimiteti e-mal la adresa [email protected] (valabil pentru orasul Constanta si cine se poate deplasa pana aici)

Raspunsuri (6)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

intradevar este o initiativa foarte buna, cu atat mai mult cu cat chiar pe acest forum au fost si sunt foarte multe femei care intr-un fel sau altul au avut de suferit datorita relatiilor cu barbatii.
cu siguranta cine va participa la acest grup de sprijin, va avea de castigat.

va urez o zi buna

Simona

acum 12 ani

Imi doresc sa fie un grup si in craiova!!!

Flavia

acum 11 ani

si eu mi-as dori un grup de sustinere in craiova uneori as vrea sa pot vorbi cu cineva care se confrunta cu probleme similare ,care nu te judeca...si iti zice ca depresia este o p***ar...nu iti poti dezvalui problemele unui prieten care este nepasator si nu intelege sentimentele si starile prin care tu treci la momentul respectiv

Bianca

acum 11 ani

Observ ca anuntul este de un an de zile. Sa inteleg ca nu s-a ajuns sa se formeze grupul ?

Amalia

acum 11 ani

Flavia , si eu ma confrunt cu aceleasi probleme ca si tine , si uneori simt ca am ajuns la capatul puterilor......este cu atat mai greu cu cat nu ai pe nimeni cu care sa poti vorbi...Sunt tot din Craiova , poate reusim sa luam legatura si ,cine stie ,poate vom reusi sa ne sprijinum reciproc :) sanatate !

Amalia

acum 11 ani

Astept rasp. vostru!