Dureri In Partea Dreapta Supt Coaste Cel Mai Mult Sunt In Spate Si Putin In Fata?

Depresie

Postata de Utilizator21625724172 cu 2 ani in urma.

Dureri in partea dreapta supt coaste cel mai mult sunt in spate si putin in fata, deja de 2 ani tot ma duc la medici si nu-mi spun nimic....tot ce-mi spun e ca mai mult sport sa fac si miscare....cel mai des am observat ca daca nu am dureri si ma duc cu scaunu la wc si putin ma fortezi dupa se incep durerile care pot fi 2-3 saptamini ... Poate cineva cunoaste asa situatie si ma poate ajuta sau un doctor bun care poate cunoaste asa situatii..
Am probleme si cu pielea totodata de 3-4 ani, am facut toate analizele la ficat si tot ce mi-a scris medicul dermatolog doar ca nu ma mai ajutat nimic....am petele rosii pe picioare si cu mincarime....foarte tare doresc sa scap de aceste 2 probleme doar ca inca nici un medic nu ma ajutat

Raspunsuri (1)

Utilizator11632348125

acum 2 ani

Totul este pe sistem nervos,si eu am avut durerea sub coaste ,dar în partea stîngă ,mă durea cu inima si cu un junghi intercostal in spate,lipsă de vitamine ,,ca,mg zn,si mers la pshiatru.pt a- ți stabili un diagnostic si a urma un tratament.eu asa am scăpat dar după vre- o 4 ani ..amc- am tras ceva..si mincarimea tot pe sisrem nervos este.succes îti doresc