După 6 luni inseala?

Depresie

Postata de Utilizator11546756769 cu 5 ani in urma.

Ce sa fac, nu știu are un stil mai aparte de a iubi nu își exteriorizează sentimentele, eu i am dat totul pe tava, m am deschis ca o carte în fata ei și într o seara mi s a părut mie dubios și am zis sa o urmăresc, mda a venit unul dintre foștii ei și a luat o de acasa, i am urmărit i am oprit l am tulburat puțin psihic pe băiat și pe ea am dus o acasă.
Mai merita o șansă?

Raspunsuri (1)

Alin A.

acum 2 ani

Ori accepți relația perversă in care altul i-o pune și ție îți place asta,ori suferi toată viața,ori îi dai ,,liber" ...scurt, hotărît, pentru totdeauna!