divort sau iertare

Depresie

Postata de mateus cu 11 ani in urma.

va multumesc pr raspuns...totusi am sa va mai intreb si alte aspecte ale situatiei mele,fiindumi de mare folos parerea dvs.si vederea din exterior a unor evenimente din viata unor simpli oameni cu probleme compexe....Deci daca sar dovedi ca unul din amanti era si ruda de gradu doi ,asta ce mai insemna pt noi toti din familia ei....a mea...cum se mai explica.?..si daca as putea ajunge si la familile amantilor as proceda bine?sa spun la toti adevarul as face bine?...si un alt aspect..oare ce calitati morale mai are si competente de mama mai are sasi cresca fetita daca judecatorul io va incredinta la un eventual divort.
va multumesc.cu respect.

Raspunsuri (2)

Liviu

acum 11 ani

Pentru mai multe informatii, vezi: //sfatulmedicului.ro/comunitate/depresia-tristetea-patologica/divort-sau-iertare_43461

dark_and_sad

acum 11 ani

eu zic sa o lasi in pace.
normal, nu prea mai are competente de mama.e cam busy :))
dar poti aduce martori la judecatorie pt asta? jura carva ?
adica... in ziua de azi putini sunt cei care se mai baga :)