Depresie?

Depresie

Postata de Madalina cu un an in urma.

Bună am 23 de an am o depresie foarte puternică mă gândesc la morti moartea mea imi descriu viitorul meu si nu stiu cum pot scapa de ea respir greu am un nod in gat oftez des sunt obosită stau trista nu stiu ce pot face vreau sa am fericire sa ma bucur de fiecare zi.......Depresia am recăpătato asa gandesc eu...Fata mea de 5 ani a decedat si am rămas cu traumă acum 2 ani a decedat ....Vă rog ajutatima

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Bună seara.
Vă recomand psihoterapie cognitiv comportamentala – adresați vă unui psihoterapeut specializat.
Cele mai bune gânduri!