Depresie?

Depresie

Postata de Mariana_58 cu 6 ani in urma.

Ma numesc Mariana din C-ta de 15 ani sufar de depresie eau tratament cu seltralina (serlift) de 50 ml 2 pe zi aprazolan de 50 mil 2 pe zi doxepin de 50 ml 2 pe zi acum de vreo saptamana ma zimpt rau nu mananc me frica sa stau singura sa es in aglomerati ca o sa cad ca o sa mi fie rau fica mea azi are nunta nu pot sa ma duc cu gandul ca o sa mi se intample ceva imi creste tensiunea cand ma gandesc la lucrule astea de a pleca vreau sfaturi Multumesc

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Cautati un psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala; cautati referinte despre el, sa fie unul bun!!