depresie

Depresie

Postata de mony90 cu 11 ani in urma.

din cauza neitelegeri cu membri familiei si amumite problele familiare am o stare foarte nervoasa ,plang repede si din orice motiv sunt uneori recalcitranta si neintelegatoare nu imi pot satpani uneori reactile impulsive si tonalitatea timbrului vocal ,tin sa informez ca reusesc sa ma controlez in societate si la locul de munca dar cu membri familiei si cei apropriatti mi-e nu reusec si ma rastesc la ei, nu ii pot intelege sunt foarte stresanta cu ei si le repet des aceleasi chesti si avem aceleasi discuti zilnic .ce as putea face in legatura cu aceasta problema si ma simt foarte stresata si cu emotile sunt prea impulsiva ma simt cu mervi la pamant .nu imi permit din motive financiare sa consult un pshiholog sa ma ajute cu aceasta problema.ce as putea face in acest caz?

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

in cazul in care considerati ca va pot ajuta imi puteti scrie pe adresa [email protected] unde impreuna sa vedem cu ce va pot ajuta.