depresie

Depresie

Postata de tarahoi.f cu 13 ani in urma.

buna ziua! ma numesc fanica. am nevoie de un specialist in depresie; dak stie cineva in braila. multumesc si multa sanatate la toata lumea

Raspunsuri (3)

raluca

acum 13 ani

Mergi la medicul de familie si cere o trimitere catre un medic psihiatru, cu siguranta te va indruma unde va fi mai bine. Sanatate

Victor Richard

acum 13 ani

Citeste cat mai multe informatii despre depresie, faptul ca iti doresti sa faci ceva pentru a schimba lucrurile este un pas inainte. Fii optimist! Iti pot da nr de tel al unui psiholog cunoscut din Braila - nu stiu sigur daca va poate ajuta in problema dvs. dar cu siguranta va gasi cea mai buna solutie, fie ca va trebui chiar sa va recomande un coleg: psiholog clinician Luminita Purice, - tel. 0741228928

tarahoi.f

acum 13 ani

multumesc tuturor celor care mi_ati dat un sfat.