Cum pot scapă de anxietate ?

Depresie

Postata de Popan cu un an in urma.

Buna ziua .Dr mi-a scris setralina dar eu am aritmie 9600de bătăi in 24 ore ,plus la EKG am QT prelungit ,plus iau propafenona va întreb ce sa fac ?

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Buna ziua, va recomand consult cardiologic, cu toate analizele si investigatiile posibile, ca sa excludeti orice cauza de natura fizica. Dupa aceea, cautati un psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala si faceti terapie!
Toate cee bune!