Crize de nervi foarte puternice!

Depresie

Postata de MembruMobileApp150330210428110 cu 7 ani in urma.

Buna ziua! Prietena mea in varsta de 16 ani a fscut o criza de nervi, iar de atunci la fiecare lucru care i se pare gresit, sau din orice lucru banal, ea se enerveaza foarte rau si face criza de nervi! aceste crize degenerat atat de rau incat a avut si tentative de sinucidere! aseara dupa o criza foarte urata de nervi, din senin a inceput sa rada, sa fie haotica, pierduta n spatiu si sa mi spuna ca "si a pierdut privirea"! Vreau si eu ajutorul vostru va rog din suflet! va multumesc

Raspunsuri (3)

acum 7 ani

Buna ziua,
Discuta cu parintii tai despre aceasta problema si incearca sa apelati la consilier psiholog scolar

​Succes,
Ágota Tóth
Life coach(ICI)
Psiholog

+0740 143 480
adresa_web_filtrata /

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 7 ani

Pentru schimbarea emotiilor de furie, nemultumire, anxietate poate apela la cateva sedinte de psihoterapie si dezvoltare personala.
Accesand aceste link-uri vei putea citi mai multe detalii despre redobandirea echilibrului emotional al prietenei:
adresa_web_filtrata /psihoterapie-cognitiv-si-comportamentala/furia/

adresa_web_filtrata /psihoterapie-cognitiv-si-comportamentala/stres/

adresa_web_filtrata /dezvoltare-optimizare-personala/

adresa_web_filtrata /dezvoltare-optimizare-personala/relaxare-training-ul-autogen/

Toate cele bune!

Utilizator11563055534

acum 4 ani

Asta am patit și eu acum câteva zile.. Nu m-am putut controla.. Dar încerc să îmi revin de fiecare dată singura