Combate depresia!

Depresie

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

pt..Andrei nu trebuie sa fii frumos pe din afara ,atunci esti frumos in nauntru .si multumestei lui dumnezeu ca ai ochi (lumina)sa vezie, mult mai important

Raspunsuri (7)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

sunt deprimat ca sunt urat ma poate face cineva frumos?

Cristian41089093

acum 16 ani

hm,urat zici?eu cred ca asa te vezi tu,asa vrei.sfatul meu e sa cauti un psiholog care sa iti redea increderea in tine.e posibil sa ai ceva foarte frumos in tine si sa n-o afli niciodata.

acum 16 ani

Va multumesc ptr incurajari si ptr sfaturi.Niste comentarii totusi. Ptr Miana:crede-ma ca sunt destul de urat(la fizic ma refer).O intrebare mi-ai dat un sfat:IUBESTE.La ce te referi mai exact? Ptr [email protected]:Ce intelegi prin frumos pe dinauntru?

acum 16 ani

Buna intrebare Andrei...nu stiu daca te poate face cineva frumos , dar cu siguranta exista acea persoana care sa te faca sa te simti frumos. Trebuie doar sa o cauti...si..inca ceva...de regula, ceea ce credem despre noi se reflecta si asupra celor cu care intram in contact..asa ca daca tu o sa pleci mereu de la premisa:"vai ce urat sunt!!!" asa o sa te vada si cei din jur. Iti doresc numai bine si, de ce nu, multa frumusete!:)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

nu conteaza ca esti urat,care te place sa te placa asa cum esti.frumusetea interioara conteaza

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Va rog frumos sa imi spuneti unde pot gasi un psiholog foarte bun pt ca am mare nevoie pt mama mea care e intr-o depresie teribila.am fost pe la diferiti doctori,dar se pare ca nu vrea sa isi revina.Multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Nu stiu cat esti de urat(fizic,sufleteste)ideea e ca nu se poate sa nu ai ceva frumos.Bucura-te ca ai ce altii nu au,cum ar fi sanatate,iar pt a te face cineva frumos depinde doar de tine:IUBESTE!