Care este cel mai bun ANTIDEPRESIV?

Depresie Depresie majora Tulburari psihice Psihologie si psihoterapie Depresie nevrotica Suplimente nutritive Suplimente pe baza de plante
+4
Vezi toate grupurile

Postata de AlynLion cu 6 ani in urma.

Care este cel mai bun ANTIDEPRESIV?
Ma refer ca si orice remediu de orice fel impotriva depresiei.

Raspunsuri (3)

Psihoterapeut Laura Ciocoiu

acum 6 ani

Psihoterapia 😊

AlynLion

acum 6 ani

In afara de acesti oameni care iti mananca banii prin preturi exorbitante.:)

Psihoterapeut Laura Ciocoiu

acum 6 ani

Sa stii ca preturile sunt foarte mici, comparativ cu alte tari si cu formarea la acelasi nivel ( internationala) pe care o au unii dintre psihoterapeutii nostri
E adevarat ca unii oameni asteapta ca totul sa fie gratuit, ceea ce e imposibil.
In 20 de ani de experienta am observat ca 1/ 3 prefera sa ia medicamente si sa vina o schimbare in aceasta forma.

Dar pentru problemele de natura emotionala nu exista medicamente- exista PSIHOTERAPIE care inseamna sa fii ajutat de un specialist sa lucrezi cu tine!

Succes si o zi minunata!