Cand apar primele semne de sarcina?

Depresie

Postata de Vasile75125331 cu 12 ani in urma.

Va rog sa imi spuneti la cate zile (saptamani) de la contactul sexual si dupa ce s-a produs conceptia la femei apar si primele semne de sarcina, acele "greturi"?
In general si in conditii normale cand apar primele simptome de sarcina?

Raspunsuri (4)

cosoreanu georgiana

acum 11 ani

buna fetelor ! pe 27 decembrie mi`a venit cm si pe 03 ianuarie mi s`a terminat.pe data de 15 si 17 ianuarie sotul meu a ejaculat in mine.azi am facut o saptamana de cand si`a dat drumul prima data in mine.....oare am ramas gravida?testu` am zis sa il fac saptamana viitoare....da`ti`va si voi cu parerea va roooog

Bety

acum 10 ani

Daca am facut sex anal neprotejat cu prietenul meu dar sunt inca virgina pot ramane insarcinata?

crina

acum 10 ani

in mod cert k nu

crina

acum 10 ani

in mod cert k nu