atac de panica si depresie

Depresie

Postata de dana809 cu 11 ani in urma.

buna seara,ma numesc dana si acum 2 luni am suferit un soc puternic!prietenul meu a fost arestat in alta tara,fiind de fata parintii lui invinovatindu ma tot pe mine,serviciul l-am pierdut,facultatea n-am terminat-o cum ar fi trebuit anu asta,rudele nu ma mai suporta,tata e posibil sa ramana pe drumuri ca si mine de astfel,si nu gasesc nici o solutie la aceste probleme!la inceput plangeam non-stop,dupa nu mai puteam dormi acum stau toata ziua si mananc nu fac nimic simt ca dau inebunesc!ajutati ma cu un sfat va rog din suflet!

Raspunsuri (2)

buna

acum 11 ani

Gres situatie, dar se poate face ceva. Scrie-mi un email la *** pe yahoo.com

andone anda

acum 11 ani

din experienta stiu ca depresia este o tristete profunda a sufletului. De mare ajutor iti va fi o discutie (spovedanie) cu un preot care te va sfatui ce sa faci si iti va lua povara din suflet. Mi-ai face o mare bucurie daca am vorbi mai mult pe mail [email protected]