Am probleme psihice?

Depresie

Postata de Utilizator11567112526 cu 4 ani in urma.

Am foarte multe schimbări de dispoziție , sunt nervoasă tot timpul , am tot felul de gânduri ciudate , am momente când urăsc lumea din jurul meu și nu nu-mi pot controla nervii în unele cazuri , de ceva timp chiar nu mă mai pot controla deloc..
Am început să-mi pun semne de întrebare.. De ce fac toate astea și de ce nu mă pot controla ? Am avut perioade foarte urâte și grele în viața mea și mă gândesc că asta ar putea fi cauza. Aș dormi sfatul cuiva care știe mai bine ce se întâmplă cu mine. Mulțumesc!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Remedii-naturiste/remedii-naturiste-pentru-tratarea-afectiunilor-sistemului-nervos_9578

Psih. Stefania Budacu

acum 4 ani

Buna ziua, va recomand psihoterapie cognitiv-comportamentala - discutia cu un specialist va va ajuta, si in acelasi timp analize de sange: HLG completa, dozare de vit D3, Ca si Mg, glicemie, hormoni tiroidieni si echo tiroida.
Toate cele bune!