am nevoie de ajutor?

Depresie Psihoza depresiva Depresie majora

Postata de Utilizator11535903673 cu 4 ani in urma.

am mare nevoie de ajutor psihologic, ma puteti ajuta? sunt din pitesti si nu stiu cui ma pot adresa poate imi trimiteti pe mail raspunsul

Raspunsuri (3)

>>Florin<<

acum 4 ani

Salut, iti recomand sa-ti alegi un psiholog in functie de recomandarile de pe internet, in cazul in care nu cunosti unul personal. Poti verifica aici adresa_web_filtrata - adresa_web_filtrata /terapeuti/pitesti

psih.Bogdan Pîrtoacă

acum 4 ani

Bună ziua!

Mă puteți contacta pentru evaluare și psihoterapie online.

Numai bine!

Utilizator11639354352

acum 2 ani

Buna eu mă numesc Antonio si am început sa nu mai învăț la școală, înainte aveam tote mediile peste 9,sper ca ma puteti ajuta