Am fost inselata,mintita si folosita.

Depresie

Postata de ana milosescu cu 10 ani in urma.

Buna z aiua! Am pest30 ani de casnicie cu un om care vesnic m a mintitin,m a inselat si m a si folosit.In urma cu 4 ani s a separat de mine fara vre un cuvint,la intrebarile mele imi spune ca e batrin,ca sa vad ca anul trecut a cheltuit sume mari de bani,la intrebarea mea ce a facut cu atitia bani,a raspuns ca a mincat si a baut.Eu am salvat nr din telef lui si am gasit multe nr care le a sters,unul din nr la m incercat din telef meu,a incercat mai multi prieteni,nu a raspuns la nici un telef acea fatape care am gasito dupa nr si nume pe facebook,e o persoana publica stiti cum! Cind am sunat de pe nr lui de telef nu a raspuns imediat,dar a sunat ea putin mai tirziu pe telef lui.Eu am o casa de vacanta pe malul Dunari unde toate vacantele merg acolo si lucrez mai bine zis cistig bani si el ii cheltuie.Oare ce as pute sa fac sa scap de acest om.El nu vrea divorti.Ozi buna tuturor.

Raspunsuri (4)

Nicol

acum 10 ani

Nu sunt in masura sa va dau sfaturi dar eu am invatat de la oamenii batranii ca naravul nu se schimba la lup iar parerea mea e ca depinde de dumneavoastra ce vreti,daca va decideti ce vreti atunci cu Dumnezeu inainte,sunt sigura ca o sa gasiti linistea

Nicol

acum 10 ani

Nu sunt in masura sa va dau sfaturi dar eu am invatat de la oamenii batranii ca naravul nu se schimba la lup iar parerea mea e ca depinde de dumneavoastra ce vreti,daca va decideti ce vreti atunci cu Dumnezeu inainte,sunt sigura ca o sa gasiti linistea

ana milosescu

acum 10 ani

Va multumesc din suflet! Inca nu am gasit rezolvarea prob mele.

ana milosescu

acum 10 ani

Astazi sunt undeva pe clisura Dunari,e timp frumos,incherc sa imi revin dar nu pot,el e la Tm singur si stiu ca e din nou in lumea lui,nu stiu cum sa imi scot durerea din suflet.