alm?

Depresie

Postata de Utilizator11530969762 cu 5 ani in urma.

buna ziua tratamentul cu olanzapina se ia toata viata ?mentionez ca am 25 de ani si in urma cu 3 ani am avut o foarte mica depresie.....gen insomnie iar acum dorm prea mult!!

Raspunsuri (1)

Psih. Stefania Budacu

acum 5 ani

Buna seara! Pe langa tratamentul medicamentos, psihiatrul trebuia sa va trimita la psihoterapie cognitiv-comportamentala. Ar trebui (de urgenta) sa faceti acest lucru! Daca doriti sa mai discutam, ma puteti contacta si la adresa de mail stef.budacu@ adresa_web_filtrata
Toate cele bune!