Ma poate ajuta cineva?

Depresie nevrotica

Postata de MembruMobileApp1515958391 cu 6 ani in urma.

am o iritatie de ceva timp in gat si nu stiu ce este,se strange un fel de mucus in gat si imi vine sa il scuip..ma poate ajta cineva?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/tusea-productiva-din-piept_9028

MembruMobileApp1505558962

acum 6 ani

eu nu tusesc!! dar am tusi de mult si cred ca a ramas de atunci mucusul ....