droguri

Dependenta de medicamente

Postata de ivascualina cu 12 ani in urma.

in craiova exista centre pentru dezintoxicare de droguri????????

Raspunsuri (2)

ivascualina

acum 12 ani

vreau sa imi internez iubitul pentru k e dependent de droguri.nu mai stiu ce sa fac cu el pt k,cheltuie toti bani pe droguri iar knd nu are bani de imprumuta.as vrea sa il internez intrun centru de dezintoxicare in craiova.astept urgent sfaturile voastre

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

cateva informatii cred ca puteti afla de pe site-ul centrului de prevenire, evaluare şi consiliere antidrog al judeţului Dolj: http://www.anagov.ro/dolj/home , apeland la numarul de telefon afisat acolo.

va urez o zi buna