droguri

Dependenta de medicamente

Postata de ramona_19800 cu 13 ani in urma.

se pot depista in singe ierburile etno-botanice ?

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Da dar nu in analize obisnuite (glicemie, colesterol etc) ci in analize toxicologice de sange.

ramona_19800

acum 13 ani

a facut analize la singe la spital la obreja si nu ia iesit nimic poate stie cineva ce fel de analize mai ezacte?

Iuli

acum 13 ani

Analize toxicologice. Stiu medicii de acolo, daca suspecteaza ceva, ce analize sa faca.

laurentiu

acum 13 ani

ramona 19800 ma face sa rad incultura ta :)) inainte de a posta un astfel de comentariu
informeaza-te. intreaba-te singura ce ai face da ca ai afla ca un frate sau o sora de a ta consuma droguri????? eu personal am 23 de ani si de mai bine de zece ani lupt cu dependenta eu si ai mei stiu ca diferenta nu o face acel praf cand e vorba de sentimente
sau de judecata pt ca cu toti stim ca atunci cand intra in joc mecanizmul toxic mare parte din personalitatea proprie este acoperita de cea a dependentei asta inseamna ca sunt acelasi om nu mai ca nu sunt stapan pe viata si actiunile mele in deajuns...
sper sa iti pui intrebarea si sa iti si raspunzi cu sinceritate

trolu''

acum 13 ani

lurentiu,esti din DJ? esti laurentiu R? :> si eu sunt dependent ;) cred ca ne stim ;)

Denis

acum 11 ani

Salut, am consumat acum 2 luni special gool.. Si acum ar trebui sa fac analize ma pun parinti, sa vadak dak subt consumator.. :( apar in sange ??!! Multumescc astpt raspuns va rog !