abuz

Dependenta de medicamente

Postata de 21021982 cu 11 ani in urma.

Ma numesc Monica,am 30 de ani si de vreo 2ani iau tramadol zilnic,cate o tableta de 100mg.Tin sa va spun ca sufar de o boala ereditara,osteogeneza imperfecta.Va rog frumos sa-mi spuneti ce mi se poate intampla daca mai iau acest medicament, sau sa-mi spuneti cu ce l-asi putea inlocui.Va multumesc.

Raspunsuri (1)

acum 11 ani

Va multumesc din suflet pentru sfat,o sa incerc un tratament homeopat