Fetiței mele de 5 ani ia ieșit vit B12 mare in rest toate analizele bune .ma puteți ajuta cu informați de ce și de la ce sau dacă este grav mulțumesc?

Deficit de vitamina B12

Postata de MembruMobileApp1517753996 cu 6 ani in urma.

Fata mea are vit B12 mare aveți idee de ce și de la ce și ce este de făcut in cazu adta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anemiile/anemia-prin-deficit-de-vitamina-b12_918