Furnicaturi in mâini ?

Deficit de magneziu

Postata de Utilizator11641389212 cu 2 ani in urma.

De când m.am vaccinat cu prima doza Pfizer am inceput sa am înțepături in mana stângă apoi și în dreapta după câteva zile au trecut iar acum au apărut înapoi.de la ce poate fi? Alti zic că nu e de la vaccin sau că de la coloana....nu știu ce să cred se poate sa îmi fi atins un nerv?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/furnicaturile-la-maini-si-picioare-pot-semnala-diferite-boli_16190