vreau sa ma ingras

Deficiente minerale si vitamine

Postata de coco_coco cu 12 ani in urma.

am 24 de ani,46 de kg si 1.72 inaltime. am avut in jur de 58 de kg si in decurs de cateva luni,pe fond de stres am slabit mai bn de 10 kg. As vrea sa iau din nou in greutate,dar nu depasesc greutatea de 46 de o buna perioada de timp! bn,nici nu mananc f mult,pt ca am ajuns sa mananc f.putin si sa ma satur! ce imi recomandati? va multumesc!

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Alimentatia echilibrata + fructe si legume , la ore regulate constitue cea mai buna metoda pentru un apetit corespunzator ,asociata cu repaus postprandial ( oricat de limitat ) si cu practicarea unui sport .

petroi ilie

acum 12 ani

La 1.70m cate kg tr sa ai??