Vitaminele "Centrum"

Deficiente minerale si vitamine

Postata de usernameforum0798 cu 9 ani in urma.

Mnaziua. Intrebare: Cat timp se pot lua vitaminele "Centrum"? Non-stop, cu pauze?

Raspunsuri (2)

luminita270

acum 9 ani

Daca aceste suplimente v-au fost indicate de catre medic,exista si perioada de administrare. Daca sunt luate din proprie initiativa,exista un prospect .

usernameforum0798

acum 9 ani

Suplimentele sunt luate la proprie initiativa. "Un comprimat pe zi, pe o perioada indelungata" ma nelamurea. Cand de "indelungat" sa fie "''indelungat"? :)