vitamine

Deficiente minerale si vitamine

Postata de mateiadriana cu 8 ani in urma.

Buna ziua, sumt mama unui adolescent de 15 ani si as dori sa stiu ce vitamine poate lua deoare ce este foarte stresat ca nu poate face fata la liceul unde a intrat ( liceu militar).Va multumesc .

Raspunsuri (1)

anca

acum 8 ani

Buna ziua, adresati-va medicului de familie si acesta va putea sa va prescrie o reteta in functie de istoricul medical, daca este cazul. Ar trebui sa discutati cu copilul dumneavoastra, sa vedeti care este cauza stresului.