Vitamina B6

Deficiente minerale si vitamine

Postata de andd cu 14 ani in urma.

Iau de vreo 6 zile vitamina B6 si am constatat ca am stari de agitatie si dureri de cap. O iau dintr-un complex de vitamine (5mg) si alta doza din Memoplus (2mg). Credeti ca doza este prea mare? Va multumesc

Raspunsuri (7)

floryny

acum 14 ani

Memoplus are deja vitamina B6. Acesta capsula mai contine si cafeina poate de aceea ai o stare mai agitata.

Sheila

acum 14 ani

Cred ca era suficient un complex de vitamine, ar trebui sa te hotarasti pe care din cele doua continui sa le administrezi

bianca

acum 14 ani

Cat timp se face de obicei tratament injectabil cu vitamine B1 B6 si B12?MULTUMESC!

vali

acum 14 ani

depinde ce boala ai ,sotul meu a avut hepatita noiembrie 2009 si acum ia un complex de beuri se simnte foarte bine dar nu din farmacie te pot pune si pe tine in legatura cu firma producatoare pe deasupra mai poti face ceva bani daca vrei vali 0746215722

elena

acum 14 ani

am luat cate doua vitamine b 6 pentru articulati credeti ca ma ajuta

viorina

acum 14 ani

tratamentul cu injectabile,viyam b...se face timp de o sapt dupa care le reiei tot dupa sfatul medicului

cosmina

acum 14 ani

VREAU SA FAC O
CURA DE COMPLEX B_
?
CATE LUNI AM VOIE SA LE IAU