vitamina b1 comprimate

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Doina142 cu 11 ani in urma.

Buna ziua! Copilul meu de 49 de ani, este diagnosticat cu ciroza hepatica. La externarea din Spital, dupa hemoragie gastrica si apoi esofagiana, s-a recomandat vitamina B1 si B6 comprimate. Nu gasesc in farmacii B1, ci doar in forma injectabila sau pastile in combinatii, sub denumirea de vitamina B complex, sau B natural la plafar. De doua saptamani nu coboara din pat, e lucida, doreste - dar nu o tin picioarele. Ce-mi recomandati? Multumesc pentru raspuns !

Raspunsuri (2)

Mihai Andreea

acum 11 ani

http://***/articol/Produse/Vitamine/Vitamina_B_Complex-562.html o folosesc de ceva timp si ma simt mai bine cu ea. Iti recomand sa te mai uiti pe site ca au produse foarte bune pentru ciroza. Multa sanatate

Doina142

acum 11 ani

Multumesc pentru sfat si sa aveti parte de muuuulta sanatate!