ulei de ricin

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Maria Ioana J cu 11 ani in urma.

Buna,am si eu o intrebare...de mai bine de o luna..folosesc de fiecare data cand trebuie sa ma spal pe cap..o masca formata din un galbenus de ou,ulei de ricin,ulei de masline,lapte si lamaie..dorm cu el pana a doua zi..si as vrea sa stiu in mod normal dupa cat timp ar trebui sa se vada efectul?

Raspunsuri (2)

vio

acum 10 ani

buna am facut si eu tr cu ulei de ricin efectul se vede doar in 2 3 luni nu trebuie sa faci in fiecare zi ca il sufoci se face o data sau de doua ori pe saptamina incearca reteta urm care o fac eu 0 lingura ulei ricin o lingura ulei masline 10 pic vit a uleioasa si 10 pic vit e uleioasa faci trat asta o data sau de 2 ori pe sapt nu mai mult timp de 3 luni si o sa vezi rezultate eu sint multumita pina acum si continui si eu spor la treaba paaaaaaaaaaaaaa

vio

acum 10 ani

buna am facut si eu tr cu ulei de ricin efectul se vede doar in 2 3 luni nu trebuie sa faci in fiecare zi ca il sufoci se face o data sau de doua ori pe saptamina incearca reteta urm care o fac eu 0 lingura ulei ricin o lingura ulei masline 10 pic vit a uleioasa si 10 pic vit e uleioasa faci trat asta o data sau de 2 ori pe sapt nu mai mult timp de 3 luni si o sa vezi rezultate eu sint multumita pina acum si continui si eu spor la treaba paaaaaaaaaaaaaa