sunt prea sp***a !

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Allemary cu 12 ani in urma.

sunt prea sp***a! Am 20 de ani , 1.58 si 43 de kg...am luat vitamine insa in zadar...nu reusesc sa ma ingras deloc...va rog ajutati-ma :(

Raspunsuri (6)

parerea mea

acum 12 ani

Daca va simtiti bine in corpul asta n-are rost. A trecut moda ''''grasuta si draguta''''.

Iuli

acum 12 ani

Ai mai scris si ti s-a mai easpuns. Te rog citeste acolo. Este necesar un consult endocrinologic.

Adrienne

acum 12 ani

Fiica mea are aceleasi date si se simte f. bine in pielea ei, poate imbraca orice rochita, bluzita,pantalon si se aranjeaza super pe ea. Dece vrei mai grasa?

Allemary

acum 12 ani

nu ma simt bine in pielea mea...sunt sp***a..chiar sp***a...mi se vade clavicula exagerat de tare ...neparat vreau sa ma ingras...:(

Allemary

acum 12 ani

multumesc mult Iuli

VASILE

acum 12 ani

PUNE MANA SI MANANCA DE 5 ORI PE ZI SI AI SA VEZI CA TE INGRASI , FAPTUL CA ESTI Sp***a SE DATOREAZA METABOLISMULUI , ADICA DIGESTIA SE FACE RAPID ,