sint sp***a

Deficiente minerale si vitamine

Postata de vandana74 cu 13 ani in urma.

am 50kg,inaltime 1,60.ma vad sp***a am luat vitamine dar toata lumea imi spune ca nu ma ajuta doar ca vit sint ptr intarirea oaselor.asai?ce imi recomandati?maninc dar nu se pune pe mine,lucrez la buc.am 37ani.2copii.s din dimbovita.multumesc

Raspunsuri (1)

FLORIN

acum 12 ani

EXISTA PROGRAME DE INGRASARE 0786158805, SUNA MA SI TI EXPLIC