probleme cu fierea

Deficiente minerale si vitamine

Postata de victor6691294 cu 13 ani in urma.

ce regim si medicamentatie imi recomndati pt fiere?

Raspunsuri (2)

danyelin

acum 13 ani

Buna.Depinde ce probleme aveti de fapt cu colecistul.Daca e mai lenes puteti reduce prajelile sau anumite fructe sau legume .Fiecare organism raspunde in felul lui si va da probabil anumite semnale daca ceva nu-i prieste.In orice caz.daca aveti o colica biliara v-as sugera sa aveti la indemana fie un NOS-PA sau DEBRIDAT.A-ti putea incerca ceaiul de anghinare sau chiar tablete de anghinare,le gasiti la farmacie si puteti face o cura de doua ori pe zi,timp de doua saptamani.Numai bine!

alinaelena

acum 13 ani

Si eu am probleme cu fierea si cel mai bun remediu cand am crize este grapefruit-ul. in plus, iau Fiobilin sau Colebil.