magneziu si potasiu

Deficiente minerale si vitamine

Postata de Liliana Maria125541 cu 13 ani in urma.

care este rolul lor in organism?

Raspunsuri (2)

loredana_p

acum 13 ani

magneziu si potasiul , impreuna uc celelate minerale au rol fortifiant in organism.

inga

acum 12 ani

buna ziua!!! am o intrebare la d.stra mi se vad vasele sagvine pe mini,si au inceput si pe corp nu ma deranjeaza faptul ca sunt de o culoare foarte intunecata si nu imi place cum arat ,seara cind dorm imi inggeata tare umerii si imi amortesc minele...repede obosesc acum de 3 saptamini am inceput sa urmez maghesiu suprem