glucoza

Deficiente minerale si vitamine

Postata de blonda74 cu 13 ani in urma.

din ce alimente putem lua glucoza. Sufar de un sindrom metabolic

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Multe dintre alimente conţin o cantitate mare de glucoză. Dintre ele vă enumăr dulciurile (zahăr, miere, produse zaharoase, bomboane, dulceaţa), dar şi alimentele ce conţin amidon (cartofii), pâinea albă, fructele (banane) şi legumele(morcovi, fasole verde).

Gabi

acum 13 ani

Pentru detalii si lamuriri puteti vizita www.gabrielahripcaru.mycali.biz. Multa sanatate.